Knaus Südwind 500 FU Celebration 50 years Zakluifel Mover
| 1ste toelating kenteken | 2012 |
| Ledig kenteken gewicht | 1180 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 728 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 270 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Knaus Südwind 500 FU Celebration 50 years
Eigenschappen van Caravan
De Knaus Südwind 500 FU Celebration 50 Years is een stijlvolle jubileumcaravan met een luxe uitstraling en een comfortabele indeling. Uitgerust met een praktische Thule zakluifel, mover en lithiumaccu biedt deze caravan extra gemak tijdens iedere vakantie. De moderne afwerking en complete uitrusting maken hem perfect voor kampeerders die graag comfortabel op reis gaan. Een prachtige caravan voor jarenlang zorgeloos vakantieplezier.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Knaus Südwind 500 FU Celebration 50 years
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.