Knaus Südwind 460 EU Zakluifel Mover Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2021 |
| Modeljaar | 2020 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 1170 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 691 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 257 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Knaus Südwind 460 EU
Eigenschappen van Caravan
De Knaus Südwind 460 EU is een luxe en modern vormgegeven caravan met een stijlvolle uitstraling en hoogwaardige afwerking. Dankzij de praktische indeling met enkele bedden biedt hij veel comfort en leefruimte. De zakluifel met voor- en zijwanden zorgt voor een complete buitenruimte, ideaal voor elk seizoen. Met de mover manoeuvreer je de caravan eenvoudig op iedere plek, terwijl de fietsendrager voorop extra gemak biedt voor actieve vakanties. Een zeer complete caravan die comfort, uitstraling en gebruiksgemak perfect weet te combineren.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Knaus Südwind 460 EU
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.