Knaus Südwind 460 EU Dakairco Mover Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2020 |
| Modeljaar | 2019 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 1265 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 692 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 257 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Knaus Südwind 460 EU
Eigenschappen van Caravan
Deze stoere Knaus Südwind 460 EU is uitgerust met allerlei opties die u nodig heeft om uw vakantie helemaal compleet te maken. Voorzien van een dakairco, 2 voortenten, waarvan 1 van Trigano en een Reich mover. Voorzien van enkele bedden welke u kunt ombouwen tot tweepersoonsbed door het rolbed. Ook voorzien van een rondzit wat de caravan tot 4 personen geschikt maakt.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Knaus Südwind 460 EU
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.