Knaus Südwind 420 QD NL-Premium Line INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 2009 |
| Modeljaar | 2007 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 980 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 643 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 257 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Knaus Südwind 420 QD NL-Premium Line verkeert in goede staat en is de ideale caravan voor wie comfort en gebruiksgemak belangrijk vindt. De caravan is uitgerust van een aantal luxe opties om uw vakantie helemaal compleet te maken. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gratis gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Knaus Südwind 420 QD NL-Premium Line
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.