Knaus Sport 500 QDK Stapelbed
| 1ste toelating kenteken | 2005 |
| Ledig kenteken gewicht | 1005 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 711 cm |
| Breedte (cm) | 229 cm |
| Hoogte (cm) | 252 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Knaus Sport 500 QDK
Eigenschappen van Caravan
Prachtige 6 persoons caravan deze Knaus Sport 500 QDK. De Knaus is zeer luxe uitgerust met opties zoals een Thule zakluifel, Dorema voortent, een fietsendrager voorop, hordeur en meer. Van binnen heeft deze Knaus een luxe uitstraling en een indeling als volgt: achterin een stapelbed over dwars, in het midden de badkamer en de zitgroep met hier tegenover de keuken. Voorin een vast bed over dwars met hieronder veel opbergruimte.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Knaus Sport 500 QDK
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.