Knaus Sport 460 EU Silver Selection INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 2020 |
| Ledig kenteken gewicht | 1195 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 690 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 257 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Knaus Sport 460 EU Silver Selection
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Knaus Sport 460 EU Silver Selection verkeert in goede staat en is de ideale caravan voor wie comfort en gebruiksgemak belangrijk vindt. De caravan is uitgerust van een aantal luxe opties om uw vakantie helemaal compleet te maken. De caravan beschikt Thule fietsendrager, Bullwing mover en een Herzog zakluifel. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gratis gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Knaus Sport 460 EU Silver Selection
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.