Kip Grey Line Special 49 TEB Mover Voortent Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2010 |
| Modeljaar | 2008 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 1300 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 704 cm |
| Breedte (cm) | 229 cm |
| Hoogte (cm) | 273 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Kip Grey Line Special 49 TEB
Eigenschappen van Caravan
Deze nette Kip Grey Line Special 49 TEB is een comfortabele en complete caravan met een praktische indeling en een luxe uitstraling. De caravan is uitgerust met een Truma mover, een Walker voortent, een Fiamma fietsendrager en een accu voor eigen stroomvoorziening, waardoor u van veel extra gemak profiteert tijdens uw vakanties. Binnen vindt u een gezellige rondzit, comfortabele enkele bedden en volop opbergruimte, ideaal voor zowel korte trips als langere reizen.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Kip Grey Line Special 49 TEB
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.