Home-Car Rally Trophy 40 TZF Mover Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2001 |
| Modeljaar | 2000 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 865 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 610 cm |
| Breedte (cm) | 221 cm |
| Hoogte (cm) | 252 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
De Home-Car Rally Trophy 40 TZF uit 2001 is een nette en praktische caravan, ideaal voor zorgeloze vakanties. Dankzij de Truma mover manoeuvreert u de caravan eenvoudig op iedere gewenste plek. De caravan wordt geleverd met maar liefst twee voortenten, waardoor u altijd beschikt over extra leefruimte. Voor fietsliefhebbers is er een handige fietsendrager aan de voorzijde aanwezig. Kortom, een complete en comfortabele caravan voor fijne vakanties.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Home-Car Rally Trophy 40 TZF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.