Home-Car Racer Trophy 43 TMF Mover Fietsendrager Cassetteluifel
| 1ste toelating kenteken | 2005 |
| Ledig kenteken gewicht | 855 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 633 cm |
| Breedte (cm) | 221 cm |
| Hoogte (cm) | 250 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Home-Car Racer Trophy 43 TMF
Eigenschappen van Caravan
Home-Car Racer Trophy 43 TMF is een caravan met een praktische indeling en comfortabele uitstraling. Dankzij de mover is hij eenvoudig te verplaatsen op de camping, terwijl de luifeltent in combinatie met de Thule cassetteluifel zorgt voor extra leefruimte en beschutting tijdens iedere vakantie. Met de fietsendrager neemt u gemakkelijk uw fiets mee voor actieve uitstapjes onderweg. Op het dak zijn puntjes zichtbaar, waardoor deze caravan extra scherp geprijsd wordt aangeboden. Een fijne caravan die ideaal is voor zorgeloos kampeerplezier.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Home-Car Racer Trophy 43 TMF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.