Hobby On Tour 470 UL Cassetteluifel Airco
| 1ste toelating kenteken | 2020 |
| Ledig kenteken gewicht | 1190 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 671 cm |
| Breedte (cm) | 220 cm |
| Hoogte (cm) | 264 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Hobby On Tour 470 UL
Eigenschappen van Caravan
Deze Hobby OnTour 470 UL beschikt over de populaire indeling met enkele bedden en een ruime rondzit. De caravan is voorzien van een Thule cassetteluifel en een mobiele Eurom caravanairco, die tijdens warme dagen zorgt voor aangename verkoeling door warme lucht naar buiten af te voeren en gekoelde lucht de caravan in te blazen. Kortom: een complete en comfortabele caravan die volledig klaar is voor zorgeloze vakanties.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby On Tour 470 UL
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.