Hobby On Tour 460 DL Rolbed Mover Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2025 |
| Ledig kenteken gewicht | 1107 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 661 cm |
| Breedte (cm) | 220 cm |
| Hoogte (cm) | 264 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Hobby On Tour 460 DL
Eigenschappen van Caravan
Deze mooie Hobby On Tour uit slechts 2025 is uitgerust met een aantal luxe opties zoals een Truma mover, Thule fietsendrager en accu voor eigenstroomvoorziening. De praktische indeling met enkele bedden voorin biedt veel comfort en flexibiliteit; met behulp van een rolbed creëert u eenvoudig een ruim tweepersoonsbed. Achterin bevindt zich een gezellige dinette, die daarnaast ook om te bouwen is tot extra slaapplaatsen. Hierdoor is de caravan uitermate geschikt voor zowel stellen als gezinnen.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby On Tour 460 DL
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.