Hobby La Vita Veneto 460 UFe Voortent Mover
| 1ste toelating kenteken | 2010 |
| Ledig kenteken gewicht | 1070 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 660 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 258 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Hobby La Vita Veneto 460 UFe
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Hobby La Vita Veneto 460 UFe heeft een bekende indeling met zowel een rondzit als een Frans bed. De caravan straalt moderniteit en luxe uit. Dit ziet u ook terug in de opties waarover de caravan beschikt. Kijk bijvoorbeeld naar de Enduro volautomaat mover, Ventura voortent, luifel en Thule fietsendrager.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby La Vita Veneto 460 UFe
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.