Hobby Exclusive 495 UFe Voortent Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2000 |
| Ledig kenteken gewicht | 1120 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 684 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 253 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
De Hobby Exclusive 495 UFe is een caravan met een warme, comfortabele uitstraling. Hij beschikt over een fietsendrager, die tot 3 fietsen kan dragen. Met de voortent creëer je bovendien eenvoudig extra leefruimte, ideaal om buiten te zitten en volop te genieten van het kampeerleven. Ook bij deze Hobby is de bouwkwaliteit terug te zien.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby Exclusive 495 UFe
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.