Hobby Excellent Easy 410 SFE Fietsendrager Luifel
| 1ste toelating kenteken | 2006 |
| Ledig kenteken gewicht | 995 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 605 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 253 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Highlights van deze Hobby Excellent Easy 410 SFE
Eigenschappen van Caravan
Deze compacte Hobby Excellent Easy 410 SFE combineert comfort en functionaliteit in een lichtgewicht en makkelijk te trekken caravan. Uitgerust met een Thule fietsendrager, cassetteluifel en hordeur, is hij helemaal klaar voor zorgeloze vakanties.
De luifel zorgt voor een gezellige buitenruimte waar u optimaal geniet van lange zomeravonden. Dankzij de bekende Hobby-kwaliteit, slimme indeling en het compacte formaat is deze caravan perfect voor kampeerders die comfort willen, zonder met een grote caravan op pad te gaan.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby Excellent Easy 410 SFE
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.