Hobby Excellent Easy 400 SB Zakluifel Voortent Luifel
| 1ste toelating kenteken | 2007 |
| Modeljaar | 2006 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 920 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 590 cm |
| Breedte (cm) | 220 cm |
| Hoogte (cm) | 259 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Highlights van deze Hobby Excellent Easy 400 SB
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Hobby Excellent Easy 400 SB beschikt over de populaire indeling met een dwars bed voorin en een treinzit met badkamer achterin Daarnaast is dit exemplaar uitgerust met veel luxe opties, zoals een zakluifel, voortent, luifel en fietsendrager. Zoals altijd zien we ook bij deze caravan de hoogwaardige afwerking en kwaliteit terug die zo kenmerkend zijn voor Hobby.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby Excellent Easy 400 SB
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.