Hobby Excellent 460 SFF Queensbed Mover Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2021 |
| Ledig kenteken gewicht | 1206 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 676 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 264 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Hobby Excellent 460 SFF
Eigenschappen van Caravan
De Hobby Excellent 460 SFF is een mooie en comfortabele ingerichte caravan met een moderne uitstraling en slimme indeling. Het ruime queensbed zorgt er voor dat u gemakkelijk aan beide zijden in en uit het bed kunt te stappen. Dankzij de mover krijgt u de caravan gemakkelijk op elke plek die u maar wil. Een praktische en complete caravan die ideaal is voor ontspannen en comfortabele vakanties.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby Excellent 460 SFF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.