Hobby De Luxe Edition 460 UFe Cassetteluifel
| 1ste toelating kenteken | 2019 |
| Ledig kenteken gewicht | 1206 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 663 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 262 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Highlights van deze Hobby De Luxe Edition 460 UFe
Eigenschappen van Caravan
Deze Hobby De Luxe Edition 460 UFe heeft een populaire indeling: Frans bed en rondzit. De caravan is uitgerust met een Thule cassetteluifel, Dorema luifel en een Enduro mover en beschikt over een hordeur en serviceluik voor extra gebruiksgemak. Dankzij het voorraam valt er daglicht naar binnen, wat zorgt voor een aangename en lichte sfeer. Een comfortabele caravan, klaar voor uw volgende vakantie!
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby De Luxe Edition 460 UFe
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.