Hobby De Luxe Edition 440 SF Mover Luifel
| 1ste toelating kenteken | 2018 |
| Ledig kenteken gewicht | 1122 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 613 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 261 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
De Hobby De Luxe Edition 440 SF is een nette en comfortabele caravan met een praktische indeling en een moderne, luxe uitstraling. De caravan ziet er verzorgd uit en beschikt over een ruime keuken met veel werk en opbergruimte. Daarnaast is hij uitgerust met een hordeur en een buitenstopcontact voor extra gemak tijdens uw vakantie. Dankzij de mover zet u hem makkelijk op zijn plek en met de Unico luifel creëert u snel een fijne plek om buiten te zitten. Een complete caravan die comfort en uitstraling perfect combineert.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby De Luxe Edition 440 SF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.