Hobby De Luxe Edition 440 SF Cassetteluifel Mover Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2019 |
| Ledig kenteken gewicht | 1100 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 614 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 262 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Hobby De Luxe Edition 440 SF
Eigenschappen van Caravan
De Hobby De Luxe Edition 440 SF straalt comfort en veelzijdigheid uit, met een nette afwerking en moderne uitstraling. De caravan is geschikt voor 4 personen dankzij de treinzit en dwars bed. Uitgerust met opties, zoals een zeer ruime keuken, een Thule cassetteluifel, Go2 mover, opblaasbare voortent en een Thule fietsendrager. Oftewel een complete caravan die gemak, stijl en kampeerplezier perfect samenbrengt.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby De Luxe Edition 440 SF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.