Hobby De Luxe Easy 495 UL Cassetteluifel Mover
| 1ste toelating kenteken | 2014 |
| Ledig kenteken gewicht | 1237 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 722 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 259 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Hobby De Luxe Easy 495 UL verkeerd in nette staat en is voorzien van allerlei luxe accessoires om uw vakantie compleet te maken! Ingedeeld met de welbekende enkele bedden voor het makkelijk in -en uitstappen. De caravan is geschikt voor 4 personen, omdat u de rondzit ook nog kunt ombouwen tot extra bed.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby De Luxe Easy 495 UL
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.