Hobby De Luxe Easy 440 SF Mover Voortent Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2004 |
| Ledig kenteken gewicht | 955 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 624 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 259 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Eigenschappen van Caravan
De Hobby De Luxe Easy 440 SF is een comfortabele en stijlvolle caravan die ideaal is voor zorgeloze vakanties met z’n tweeën of het hele gezin. Dankzij de luxe extra’s zoals een handige mover manoeuvreert u de caravan moeiteloos op iedere campingplaats, terwijl de ruime voortent zorgt voor extra leefruimte en optimaal vakantiecomfort. De praktische fietsendrager maakt het eenvoudig om uw fietsen mee te nemen voor mooie tochten onderweg en op de bestemming.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby De Luxe Easy 440 SF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.