Hobby De Luxe 455 UF Mover Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2022 |
| Ledig kenteken gewicht | 1165 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 648 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 264 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Eigenschappen van Caravan
Deze Hobby De Luxe 455 UF is een praktische caravan met ene comfortabele indeling. Achterin de caravan bevindt zich een rondzit wat u kunt ombouwen tot extra slaapplekken, de caravan heeft een dwars bed met hieronder opbergruimte. De caravan beschikt over veel luxe opties zoals een Enduro mover en een Wigo voortent. Er is sprake van lichte putjes van hagel op het dak, wat geen invloed heeft op de functionaliteit van de caravan. Vandaar de scherpe prijs.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Hobby De Luxe 455 UF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.