Fendt Tendenza 515 SG Cassetteluifel Dakairco Mover
| 1ste toelating kenteken | 2019 |
| Ledig kenteken gewicht | 1443 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 754 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 262 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Fendt Tendenza 515 SG
Eigenschappen van Caravan
Een van onze populairste modellen, met een zeer geliefde indeling! Deze Fendt Tendenza 515 SG is uitgerust met zeer luxe opties die uw vakantie een stuk comfortabeler maken. Dankzij de complete uitrusting ben je met deze caravan helemaal klaar om zorgeloos op reis te gaan. Comfort, stijl en gebruiksgemak komen hier perfect samen.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Tendenza 515 SG
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.