Fendt Tendenza 515 SF Dakairco Cassetteluifel Mover
| 1ste toelating kenteken | 2019 |
| Ledig kenteken gewicht | 1423 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 754 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 262 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Fendt Tendenza 515 SF
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Fendt Tendenza 515 SF is al compleet voor u uitgerust met veel luxe accessoires zoals een Dometic dakairco, Thule cassetteluifel, Truma mover, Thule fietsendrager en een luxe Thetford Triplex keukenunit met 3-pits gaskookplaat, oven en grillfunctie. Deze Fendt beschikt over de zeer gewilde indeling met een Frans bed voorin en achterin een ruime rondzit. Zoals altijd zien we ook bij dit exemplaar de hoogwaardige kwaliteit en afwerking terug waar Fendt om bekendstaat.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Tendenza 515 SF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.