Fendt Saphir 470 TF Mover Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2010 |
| Ledig kenteken gewicht | 1120 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 667 cm |
| Breedte (cm) | 229 cm |
| Hoogte (cm) | 262 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Fendt Saphir 470 TF
Eigenschappen van Caravan
Deze Fendt Saphir 470 TF is een comfortabele en sfeervolle caravan met een praktische indeling, ideaal voor ontspannen vakanties. Deze uitvoering is uitgerust met een Thule fietsendrager en een mover, wat zorgt voor extra gemak tijdens het reizen. Achterin bevindt zich een comfortabel Frans bed en voorin een gezellige rondzit waar u heerlijk kunt ontspannen. Dankzij de hoogwaardige afwerking en fijne leefruimte is deze Fendt een uitstekende reisgenoot voor vele zorgeloze vakanties.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Saphir 470 TF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.