Fendt Saphir 445 TFB Zakluifel Mover
| 1ste toelating kenteken | 2019 |
| Ledig kenteken gewicht | 1247 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 680 cm |
| Breedte (cm) | 263 cm |
| Hoogte (cm) | 263 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Fendt Saphir 445 TFB
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Fendt Saphir 445 TFB is compleet uitgerust met luxe opties die het reizen aangenaam en eenvoudig maken. Denk hierbij aan een zakluifel, mover en fietsendrager. u kunt genoeg bagage meenemen, omdat u beschikt over een 1700 kg as. Ingedeeld met de zeer populaire indeling met Frans bed en een rondzit. Bij dit exemplaar zien we uiteraard de hoogwaardige afwerking en kwaliteit terug waar Fendt om bekendstaat.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Saphir 445 TFB
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.