Fendt Saphir 420 QF Fietsendrager Voortent Luifel
| 1ste toelating kenteken | 2005 |
| Modeljaar | 2004 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 910 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 613 cm |
| Breedte (cm) | 220 cm |
| Hoogte (cm) | 256 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
Deze lichtgewicht Fendt Saphir 420 QF biedt alles wat u nodig heeft voor uw vakantie. Fendt staat bekend om zijn degelijke bouwkwaliteit, tijdloze afwerking en hoge comfortniveau. De caravan is voorzien van een voortent, luifel en een fietsendrager die tot 3 fietsen kan dragen. Aan de voorzijde bevindt zich eenvast bed in dwarsrichting met hieronder opbergruimte. In het midden vind u de keuken met daartegenover de hangkast en aan de achterzijde bevindt zich de treinzit met in de hoek de toiletruimte.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Saphir 420 QF
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.