Fendt Opal 515 SG Casetteluifel Mover Enkele bedden
| 1ste toelating kenteken | 2019 |
| Modeljaar | 2020 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 1435 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 753 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 263 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Fendt Opal 515 SG
Eigenschappen van Caravan
Deze nette en compleet uitgeruste Fendt Opal 515 SG biedt veel comfort en gebruiksgemak voor een zorgeloze vakantie. De caravan is voorzien van diverse luxe opties, waaronder een handige Thule cassetteluifel, Enduro mover en een praktische Thule fietsendrager. Dankzij het rolbed tussen de enkele bedden creëert u bovendien eenvoudig een extra groot slaapgedeelte. Een comfortabele en luxe caravan, ideaal voor zowel korte trips als lange reizen.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Opal 515 SG
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.