Fendt Bianco Selection 550 SKM Cassetteluifel Mover Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2019 |
| Modeljaar | 2018 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 1448 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bedden | Vast bed, Stapelbed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting, Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 774 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 255 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Eigenschappen van Caravan
Deze luxe Fendt Bianco Selection 550 SKM is een ruime 6-persoons gezinscaravan met praktisch stapelbed en handige garagedeur voor extra bagageruimte. Uitgerust met een Thule cassetteluifel, Berger mover en fietsendrager is hij helemaal klaar voor comfortabele vakanties. Een complete en sfeervolle caravan voor het hele gezin.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Bianco Selection 550 SKM
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.