Fendt Bianco Selection 465 TG Cassetteluifel Mover Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2021 |
| Ledig kenteken gewicht | 1285 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 706 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 263 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
Prachtige Fendt Bianco Selection 465 TG. Uitgerust met de populaire indeling van twee enkele bedden met rolbed en voorzien van vele luxe opties, waaronder een Thule cassetteluifel met voor- en zijwanden, Truma mover en een Thule fietsendrager. Dit exemplaar heeft alles wat u nodig heeft en is klaar voor uw volgende avontuur. Ook bij dit model zien we natuurlijk weer de hoogwaardige kwaliteit en afwerking waar Fendt om bekendstaat.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Bianco Selection 465 TG
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.