Fendt Bianco Selection 465 TG Cassetteluifel Mover
| 1ste toelating kenteken | 2020 |
| Ledig kenteken gewicht | 1286 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 705 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 263 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Fendt Bianco Selection 465 TG
Eigenschappen van Caravan
Prachtige caravan deze populaire Fendt Bianco Selection 465 TG met twee enkele bedden en een ruime dinette. De caravan is compact van formaat en door de Thule cassetteluifel, AL-KO volautomaat mover en Thule fietsendrager bent u helemaal gereed om op reis te gaan. Voorop de dissel is een Thule kantelbare fietsendrager gemonteerd die geschikt is om 2 E-Bikes te vervoeren. Kortom een fantastische caravan om lekker mee te gaan kamperen.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Bianco Selection 465 TG
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.