Fendt Bianco Acitiv 515 SGE
| 1ste toelating kenteken | 2021 |
| Ledig kenteken gewicht | 1418 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 754 cm |
| Breedte (cm) | 232 cm |
| Hoogte (cm) | 263 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Fendt Bianco Acitiv 515 SGE
Eigenschappen van Caravan
Zeer nette Fendt Bianco Activ 515 SGE uit 2021 met een praktische en comfortabele indeling: ruime dinette achterin en voorin enkele bedden met rolbed. Deze caravan staat bekend om zijn hoogwaardige afwerking en prettige leefruimte, ideaal voor zowel stellen als gezinnen. Rijk uitgerust met een Quattro mover, twee Ventura voortenten (groot en klein) en een Enduro fietsendrager. Een complete en luxe caravan, volledig klaar voor zorgeloze vakanties!
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Bianco Acitiv 515 SGE
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.