Fendt Bianco 390 FH
| 1ste toelating kenteken | 2010 |
| Ledig kenteken gewicht | 1000 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 596 cm |
| Breedte (cm) | 229 cm |
| Hoogte (cm) | 253 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Highlights van deze Fendt Bianco 390 FH
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Fendt Bianco 390 FH heeft een praktische indeling met een Frans bed voorin met hiernaast de badkamer en externe wastafel en achterin hebben we een eindkeuken met een treinzit die u kunt ombouwen tot extra slaapplaatsen. De caravan is voorzien van een aantal luxe opties zoals een Thule cassetteluifel, Reich mover en een 1300 kg as.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Fendt Bianco 390 FH
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.