Eriba Touring Troll 542 GT INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 2024 |
| Ledig kenteken gewicht | 995 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 599 cm |
| Breedte (cm) | 210 cm |
| Hoogte (cm) | 223 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Eriba Touring Troll 542 GT
Eigenschappen van Caravan
Deze Eriba Touring Troll 542 GT is een stijlvolle caravan die moderne luxe combineert met een retrodesign. De caravan is uitgerust met een Thule cassetteluifel met geïntegreerde LED-strip, word geleverd met een volledig nieuwe Reich mover en een Thule fietsendrager die geschikt is voor twee fietsen. Deze uitvoering biedt alles wat nodig is voor zorgeloos en comfortabel kamperen in stijl. Zoals altijd zien we ook bij dit exemplaar de hoogwaardige kwaliteit waar Eriba om bekendstaat terug. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Troll 542 GT
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.