Eriba Touring Troll 530 Rockabilly Cassetteluifel
| 1ste toelating kenteken | 2023 |
| Modeljaar | 2022 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 990 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 579 cm |
| Breedte (cm) | 210 cm |
| Hoogte (cm) | 223 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
De Eriba Touring Troll 530 Rockabilly is de perfecte caravan voor wie op zoek is naar een unieke combinatie van retro charme en moderne gemakken. Met zijn iconische bolle vorm en de Rockabilly-stijl, geïnspireerd door de jaren '50 en '60, trekt deze caravan gegarandeerd de aandacht en brengt een vleugje nostalgie mee op iedere reis. Het is de ideale keuze voor kampeerders die van vintage houden. De caravan heeft een op maat gemaakt rood vloerkleed.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Troll 530 Rockabilly
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.