Eriba Touring Troll 530 INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 2023 |
| Ledig kenteken gewicht | 990 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 579 cm |
| Breedte (cm) | 210 cm |
| Hoogte (cm) | 222 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Eriba Touring Troll 530
Eigenschappen van Caravan
De Eriba Touring Troll 530 is een compacte, retro‑stijl toercaravan met moderne bouwkwaliteit. Het model staat bekend om zijn aerodynamische vorm, lage hoogte door het hefdak en verrassend ruime indeling. De Eriba beschikt over de luxe opties om een comfortabele reis te maken. Vanaf de buitenkant heeft deze gave accenten, zoals de rondvormige lampen en een serviceluik achter. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gratis gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Troll 530
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.