Eriba Touring Troll 530 60 Years Edition Cassetteluifel
| 1ste toelating kenteken | 2022 |
| Ledig kenteken gewicht | 990 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 579 cm |
| Breedte (cm) | 210 cm |
| Hoogte (cm) | 223 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Eriba Touring Troll 530 60 Years Edition
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Eriba TTouring Troll 530 60 Years Edition is uitgerust met Thule cassetteluifel, licht metalen sportvelgen, Truma Ultraheat kachel, hordeur, boiler en nog veel meer! Aan de voorkant bevindt zich een ruime dinette welke eenvoudig is om te bouwen naar een extra slaapplek. In het midden staat de keuken met hier tegenover de toiletruimte. Aan de achterkant bevindt zich het vast bed in dwarsrichting. Deze caravan heeft een as van 1400 KG waardoor u veel laad vermogen heeft.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Troll 530 60 Years Edition
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.