Eriba Touring Triton 430 GT 60 Edition Cassetteluifel Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2021 |
| Ledig kenteken gewicht | 865 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 528 cm |
| Breedte (cm) | 200 cm |
| Hoogte (cm) | 224 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
Prachtige Eriba Touring Triton 430 GT 60 Edition. Deze unieke caravan is uitgerust met luxe-opties zoals een Thule Cassetteluifel en een Thule fietsendrager voor, licht metalen sportvelgen en nog veel meer! Zoals altijd zien we ook bij dit exemplaar de hoogwaardige kwaliteit en afwerking van Eriba terug! Er is sprake van hele lichte putjes van hagel op het front, wat geen invloed heeft op de functionaliteit van de caravan. Vandaar de scherpe prijs.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Triton 430 GT 60 Edition
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.