Eriba Touring Triton 410 BS INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 1998 |
| Ledig kenteken gewicht | 770 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 528 cm |
| Breedte (cm) | 200 cm |
| Hoogte (cm) | 226 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
Prachtige Eriba Touring Triton 410 BS voor wie echt op zoek is naar een compacte, maar toch 3 persoons caravan of juist nét wat extra ruimte voor twee! Uitgerust met een aantal mooie opties en een zeer praktische indeling van een dinette die u op verschillende manieren kunt ombouwen. Ondanks zijn leeftijd verkeert deze caravan in een nette staat en is ook bij dit exemplaar duidelijk de hoogwaardige kwaliteit van Eriba terug te zien. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Triton 410 BS
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.