Eriba Touring Puck 120 Luifel <750 kg
| 1ste toelating kenteken | 2007 |
| Modeljaar | 2006 |
| Ledig kenteken gewicht | 500 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bedden | |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 409 cm |
| Breedte (cm) | 166 cm |
| Hoogte (cm) | 220 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Eigenschappen van Caravan
Deze zeer nette Eriba Touring Puck 120 van het kwaliteitsmerk Eriba is de perfecte metgezel om mee rond te reizen en verrassend genoeg ook ideaal voor langere mensen! Hij is ontzettend compact en wendbaar en mag met zijn fantastische volgeigenschappen achter bijna iedere auto. Hij is ingedeeld met achterin een dinette die u kunt ombouwen tot zowel enkele bedden in lengterichting als een kingsize bed met 1 zijde van maar liefst 2 meter lang.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Puck 120
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.