Eriba Touring Pan Familia 310 GT 60 Edition INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 2021 |
| Ledig kenteken gewicht | 720 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 482 cm |
| Breedte (cm) | 200 cm |
| Hoogte (cm) | 221 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Eigenschappen van Caravan
Deze nette Eriba Touring Pan Familia 310 GT 60 Edition, een compacte caravan met karakter. Deze klassieker is voorzien van een Thule fietsendrager en een luifel. De caravan beschikt over een dinette, waarvan u het kunt ombouwen tot extra slaapplek. Een serviceluik zorgt voor handige toegang tot de bergruimte. Kortom, klaar voor vele fijne vakanties! Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring Pan Familia 310 GT 60 Edition
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.