Eriba Touring 542 Zonnescherm Accu voor eigen stroom
| 1ste toelating kenteken | 2024 |
| Ledig kenteken gewicht | 995 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 599 cm |
| Breedte (cm) | 210 cm |
| Hoogte (cm) | 223 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Eriba Touring 542
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Eriba Touring Troll 542 beschikt over de populaire indeling met enkele bedden achterin en een gezellige dinette voorin. De caravan is uitgevoerd met het stijlvolle LEGEND-interieur, voorzien van het warme BIARRITZ meubeldecor en luxe HAMPTON bekleding, wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. Daarnaast is de Eriba uitgerust met een Truma BGE 10 boiler, die zowel op gas als op 230V stroom werkt. Hierdoor beschikt u snel over warm water voor keuken, douche en wastafel, zowel op de camping als onderweg zonder vaste stroomaansluiting.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring 542
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.