Eriba Touring 310 Nugget Gold Voortent Retro Design
| 1ste toelating kenteken | 2024 |
| Ledig kenteken gewicht | 790 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 506 cm |
| Breedte (cm) | 200 cm |
| Hoogte (cm) | 221 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Eriba Touring 310 Nugget Gold beschikt over een zeer praktische indeling waarbij alle ruimte optimaal wordt benut, zodat het u aan niets ontbreekt. Aan de voorzijde bevindt zich een gezellige dinette en achterin een dwarsbed met veel opbergruimte eronder. Uiteraard zien we bij dit exemplaar ook terug waar Eriba om bekendstaat: hoogwaardige kwaliteit en een strakke afwerking. Een tikkeltje unieker door deze Nugget Gold kleur! Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Touring 310 Nugget Gold
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.