Eriba Pontos 660 GT Queensbed Mover
| 1ste toelating kenteken | 2009 |
| Ledig kenteken gewicht | 934 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 3 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 596 cm |
| Breedte (cm) | 210 cm |
| Hoogte (cm) | 220 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Highlights van deze Eriba Pontos 660 GT
Eigenschappen van Caravan
UNIEK deze Eriba Touring Pontos 660 GT uit 2009. Dit model met Queensbed waar u gemakkelijk omheen kunt lopen is ideaal om eenvoudig in en uit bed te stappen. De afmetingen van het Queensbed zijn: 190 cm lang en 130 cm breed. Deze Eriba beschikt over een Reich volautomaat mover, een voortent en een serviceluik aan de achterzijde. Met dit serviceluik krijgt u toegang tot de opbergruimte onder het bed.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Eriba Pontos 660 GT
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.