Dethleffs Camper 460 EL Mover Fietsendrager
| 1ste toelating kenteken | 2024 |
| Modeljaar | 2023 |
| Overjarig model | |
| Ledig kenteken gewicht | 1235 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 691 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 265 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Highlights van deze Dethleffs Camper 460 EL
Eigenschappen van Caravan
De Dethleffs Camper 460 EL uit 2024 is een moderne en luxe caravan met een stijlvolle uitstraling en een praktische indeling met enkele bedden, waardoor u gemakkelijk in en uit bed stapt. Dankzij de Reich mover is manoeuvreren eenvoudig en met de Thule fietsendrager kunt u uw elektrische fietsen gemakkelijk meenemen. Verder is deze caravan uitgerust met een Thule fietsendrager voorop, hordeur en rolbed. Een complete caravan die luxe, gemak en reiscomfort mooi samenbrengt.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Dethleffs Camper 460 EL
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.