Dethleffs Camper 420 DB Mover Voortent
€ 6.950,00
| 1ste toelating kenteken | 2002 |
| Ledig kenteken gewicht | 820 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 602 cm |
| Breedte (cm) | 210 cm |
| Hoogte (cm) | 248 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Momenteel kijkt 1 persoon naar dit voertuig
Eigenschappen van Caravan
1 jaar garantie
Boiler
Buitenstopcontact
Drukfouten en wijzigingen voorbehouden. Aan onze teksten kunnen geen rechten ontleend worden.
Fietsendrager achterop
Omni-Bike
Gratis buitenstalling, vraag naar de voorwaarden
Hordeur
LxBxH caravan (cm)
602 x 210 x 248
Mover
Reservewiel
Serviceluik
Voorraam
Voortent
Dorema
Drukfouten en wijzigingen voorbehouden. Aan onze teksten kunnen geen rechten ontleend worden.
#37
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Dethleffs Camper 420 DB
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.