Dethleffs C-Joy 460 LE Mover Zakluifel
| 1ste toelating kenteken | 2023 |
| Ledig kenteken gewicht | 943 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 675 cm |
| Breedte (cm) | 265 cm |
| Hoogte (cm) | 213 cm |
Dit voertuig staat in Goor
Eigenschappen van Caravan
Deze prachtige Dethleffs C-Joy 460 LE uit 2023 is de ideale caravan voor kampeerders die op zoek zijn naar een lichte, praktische en comfortabele reispartner. Deze instapvriendelijke caravan combineert een slimme indeling met verrassend veel leefruimte en is daarmee perfect voor zowel beginnende als ervaren kampeerders. De caravan beschikt over een fijne indeling namelijk met enkele bedden achterin en voorin een dinette. Deze caravan heeft een aantal luxe opties zoals een Truma mover, Thule zakluifel en een voortent.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Dethleffs C-Joy 460 LE
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.