Dethleffs Aero 500 QSK 90 Years Edition INCL. STALLING
| 1ste toelating kenteken | 2022 |
| Ledig kenteken gewicht | 1247 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bedden | Vast bed, Stapelbed |
| Slaaprichting(en) | Dwarsrichting |
| Zitgroepen | Treinzit / Dinette |
| Lengte (cm) | 738 cm |
| Breedte (cm) | 233 cm |
| Hoogte (cm) | 262 cm |
Dit voertuig staat in Lichtenvoorde
Eigenschappen van Caravan
De prachtige Dethleffs Aero 500 QSK is een ruime gezinscaravan die beschikt over mooie opties. Perfect voor grotere gezinnen dankzij het stapelbed en de treinzit, die kan worden omgebouwd tot extra slaapplaatsen. De caravan heeft een garage deur waardoor het eenvoudig is om bijvoorbeeld fietsen mee te nemen door het stapelbed omhoog te zetten. Ook bij deze wagen zien we waarom mensen voor Dethleffs blijven kiezen: betrouwbare kwaliteit met een strakke afwerking. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gratis gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Dethleffs Aero 500 QSK 90 Years Edition
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.