Chateau Calista 450 EU Mover Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2005 |
| Ledig kenteken gewicht | 995 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Enkele bedden |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 657 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 254 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Eigenschappen van Caravan
Deze Chateau Calista 450 EU biedt als allereerst een slimme indeling, denk hierbij aan de enkele bedden achterin met hier tussen de badkamer. Om de caravan geschikt te maken voor 4 personen kunt u de rondzit voorin ombouwen tot extra bed. Verder biedt de Chateau een Reich mover en een Walker voortent. Wanneer u nu bij ons een caravan of camper aanschaft, kunt u gebruikmaken van onze stallingsmogelijkheid. De caravan of camper kan kosteloos tot en met het voorjaar bij ons blijven staan, zodat u rustig de tijd heeft om een geschikte stalling bij u in de buurt te vinden. Vraag onze medewerkers naar de voorwaarden.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Chateau Calista 450 EU
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.