Caravelair Artica 455 Cassetteluifel Mover Voortent
| 1ste toelating kenteken | 2018 |
| Ledig kenteken gewicht | 1025 kg |
| Klik hier voor het laadvermogen en maximale gewicht | |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Vast bed |
| Slaaprichting(en) | Lengterichting |
| Zitgroepen | Rondzit |
| Lengte (cm) | 760 cm |
| Breedte (cm) | 230 cm |
| Hoogte (cm) | 270 cm |
Dit voertuig staat in Zutphen
Highlights van deze Caravelair Artica 455
Eigenschappen van Caravan
De Caravelair Artica 455 is een comfortabele en luxe caravan met een moderne uitstraling en een praktische indeling. Deze complete uitvoering is voorzien van een Thule cassetteluifel, Enduro mover, Dorema voortent en een Thule fietsendrager, zodat u direct klaar bent voor zorgeloze vakanties. Dankzij de fijne leefruimte en de vele extra’s is deze caravan ideaal voor kampeerders die houden van comfort en gemak onderweg.
Gratis stalling bij aankoop van Caravan of Camper
Wanneer u bij ons een caravan of camper aanschaft, mag deze gratis tot en met het voorjaar bij ons blijven staan.
U hoeft niet direct een stallingsplek te zoeken. Dankzij onze service kunt u dit op uw gemak regelen, zonder tijdsdruk.
Onze medewerkers vertellen u graag welke voorwaarden gelden en helpen u direct verder.
BOVAG & RDW erkend
Zekerheid bij elke aankoop
Groot aanbod caravans
en campers
Verkoop, onderhoud
& accessoires
Direct verkopen
of inruilen
Stel uw vraag over Caravelair Artica 455
Nog niet gevonden wat u zocht?
Nog niet gevonden wat u zocht? Bekijk hier het aanbod caravans dat wij verwachten.
Op zoek naar een specifiek model?
Op zoek naar een specifiek model? Meld je aan en blijf op de hoogte van ons actuele aanbod.